Jeroen Tacke nieuwe trainer VV Montferland

Jeroen Tacke nieuwe trainer VV Montferland

Jeroen Tacke is de nieuwe trainer van de eerste selectie van VV Montferland. In de afgelopen weken zijn er door een afvaardiging van de selectie, bestuur, trainerstaf en technische commissie gesprekken gevoerd met 5 kandidaat-trainers. Na de eerste ronde bleven er twee eindkandidaten over en is Jeroen Tacke, unaniem, als meest passende trainer naar voren gekomen. Jeroen is 51 jaar en is recent in Zeddam komen wonen.

Momenteel is Jeroen trainer van VV Eldenia 2 uit Elden. In het verleden was hij actief als voetballer bij SC Westervoort en was hij hoofdtrainer bij SV Westendorp.

Webshop VV Montferland

Stand VV Montferland 1

Logo VV Montferland
Sportpark 'De Padevoort'
Vinkwijk 6
7038 EM Zeddam
0314-651192
Logo VV Montferland
Postadres
Padevoortse Allee 27
7038 AL Zeddam
0314-652385
info@vvmontferland.nl