Jubilarissen bij vv Montferland

Jubilarissen bij vv Montferland

Tijdens de gezellige nieuwjaarsreceptie van vv Montferland werden traditiegetrouw de jubilarissen gehuldigd. Dit jaar waren er vijf jubilarissen waarvan Sander Buiting, Tonnie Krauts en Jos Berntsen helaas niet aanwezig konden zijn.

Bennie Wissink en Hans Lubbers

Op de foto staan Bennie Wissink die 40 jaar lid is en Hans Lubbers die zelfs 50 jaar trouw lidmaatschap viert. Bennie en Hans hebben beiden langjarig een bestuursfunctie vervuld bij vv Zeddam. Maar daar bleef het niet bij. Beiden hebben tal van andere activiteiten opgepakt voor onze club zodat ze dan ook meer dan terecht in het zonnetje zijn gezet. Zeker geldt dat voor Bennie Wissink die nog steeds erg actief is voor vv Montferland.

Webshop VV Montferland

Stand VV Montferland 1

Logo VV Montferland
Sportpark 'De Padevoort'
Vinkwijk 6
7038 EM Zeddam
0314-651192
Logo VV Montferland
Postadres
Padevoortse Allee 27
7038 AL Zeddam
0314-652385
info@vvmontferland.nl