VV Montferland en trainer Ruud Pastoor gaan niet verder met elkaar

VV Montferland en trainer Ruud Pastoor gaan niet verder met elkaar

In de afgelopen twee weken heeft het bestuur van VV Montferland het seizoen 2022/2023 geëvalueerd met alle spelers van het eerste elftal, de technische staf en hoofdtrainer Ruud Pastoor. Uitkomst van deze evaluatie is dat er onvoldoende basis is om met elkaar verder te gaan in het nieuwe seizoen. In goed overleg en met wederzijds goedvinden is besloten de samenwerking te beëindigen.

We zullen nu alles in het werk stellen een nieuwe trainer te vinden zodat we begin augustus met nieuwe energie aan het nieuwe voetbalseizoen kunnen starten.

Namens het bestuur,

Wilfried Lubbers

Webshop VV Montferland

Stand VV Montferland 1

Logo VV Montferland
Sportpark 'De Padevoort'
Vinkwijk 6
7038 EM Zeddam
0314-651192
Logo VV Montferland
Postadres
Padevoortse Allee 27
7038 AL Zeddam
0314-652385
info@vvmontferland.nl